e-bohém, s. r. o., IČ: 29414938
Tychonova 43/5, 160 00 Praha 6
info@e-bohem.cz
+420 737 48 38 48

Naše filozofie

Když někdo vydá knížku v malém nákladu, většinou za vlastní peníze, má to těžké, řekli jsme si. Kvůli situaci na knižním trhu je zpravidla odsouzen k tomu, aby výtisky prodával jen svým známým nebo je rozdával. Jenže to je škoda! Díky entuziasmu, který je mnoha spisovatelům a básníkům vlastní, vznikají díla, jež často stojí za to, aby si jich všimli i ti, kdo autora osobně neznají.

A pokud už se někomu povede domluvit se na distribuci svého díla s klasickými velko- nebo maloobchody, zjistí, že většinu z ceny, kterou zaplatí čtenář, spolyká často provize z prodeje. A to je taky škoda!

Řekli jsme si, že vytvoříme internetový obchod, který nabídne možnost knihu prodávat, aniž by autory sedřel z kůže. Z každé prodejní ceny si bereme provizi 15 %. Od čtenářů chceme za odeslání knížky padesátikorunu, ať už objednají jednu, nebo deset knih, pokud zaplatí předem (platební kartou nebo převodem na účet), a další padesátikorunu, nechce-li kupovat zajíce v pytli a vyžaduje balík dostat na dobírku.

Naším cílem je zjednodušit a zlevnit cestu knih od autorů ke čtenářům. Jsme přesvědčeni, že podmínky, které nabízíme, jsou svým způsobem jedinečné. A pokud ne, jsou alespoň férové. Vítejte u nás a vyberte si!

X